NASZA OFERTA

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę
hr-flower

Niemożliwe? U nas staje się możliwe. Nie mamy żadnych ograniczeń. Udekorujemy Twój Wielki Dzień gdzie chcesz i jak chcesz. Jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie i obiecujemy uczynić piękne chwile – niezapomnianymi. 

BUKIETY ŚLUBNE

Jest on punktem wyjścia dla pozostałych elementów dekoracji. Ma on kluczowe znaczenie przy doborze dodatków a także całej aranżacji Waszej uroczystości ślubnej. To właśnie od niego zaczynamy nasze rozmowy. 

DEKORACJA KOŚCIOŁA

Ceremonia ślubna to z pewnością jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Jest to przede wszystkim sakrament czyli wyznanie sobie wierności, dlatego też warto zadbać o każdy szczegół tego wielkiego wydarzenia.

DEKORACJA SALI WESELNEJ

Poczuj to magię! Dzięki naszym dekoracjom sala weselna zmieni się w magiczne miejsce pełne kwiatów i świec. Wprowadź swoich gości w znakomity klimat, aby ten dzień został w ich pamięci na wieki.

DEKORACJE OKAZJONALNE

Uroczystości ślubno-weselne są naszą domeną, jednak w swojej ofercie mamy również dekoracje komunii, studniówek, balów sylwestrowych, imprez firmowych i wiele wiele więcej…

INNE DEKORACJE

Dekoracja samochodu, wykonanie tablicy powitalnej, tablicy z rozmieszczeniem gości, ścianki za Państwem Młodym, prezentów dla rodziców w ramach podziękowania, flowerbox’y, to tylko niektóre dekoracje jakie możecie u nas zamówić. Możliwości są nieograniczone.